Poliruojamasis vaškas 0,5 l

Naujiena!

Šis produktas yra iš draugiškesnės aplinkai automobilio priežiūros produktų šeimos. Kiekvienas mūsų žingsnis – nuo švaresnės ir natūralesnės produkto sudėties iki 100 procentų suyrančios pakuotės bei saugesnių vartojimo sąlygų – tai siekis padėti jums pasirūpinti ir savo automobiliu, ir savo aplinka.

 

Paskirtis:

Automobilio lako dažų dangai atnaujinti. Valo įvairius nešvarumus. Apsaugo nuo blukimo. Paslepia smulkius įbrėžimus. Apsaugo nuo atmosferos poveikių. Paviršius pasidaro atsparus vandeniui, lygus ir blizgus.

 

Produktas yra klampus, gelsvos spalvos, švaros kvapo. Produkte esantys valomieji komponentai – augalinės kilmės. Į produkto sudėtį įeina natūralus carnauba palmių vaškas. Be organinių tirpiklių, lakiųjų organinių medžiagų, sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir kitų pavojingų aplinkai medžiagų.

 

Naudojimas. Paruoštas naudoti.

Prieš naudojimą suplakite. Užpurkškite vaško ant poliruojamos vietos ir minkštu audeklu poliruokite sukamaisiais judesiais, kol paviršius ims skaidriai blizgėti. Rekomenduojama prieš poliruojant automobilį nuplauti šampūnu. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Sudėtis:
Sudėtis: nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (mažiau kaip 5 %), konservantas methylchloroisothia zolinone/methylisothiazolinone.
Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.