Automobilio šampūnas 0,5 l

Naujiena!

Šis produktas yra iš aplinkai draugiškesnės automobilio priežiūros produktų šeimos. Dabar galite vienu metu pasirūpinti ir savo automobiliu, ir savo aplinka. Kiekvienas mūsų žingsnis – nuo švaresnės ir natūralesnės produkto sudėties iki 100 procentų suyrančios pakuotės, nuo išdėstymo prekybos lentynose iki vartojimo sąlygų – tai mūsų siekis* padėti jums tai padaryti.

Paskirtis:

Visų tipų automobilio sėdynių apmušalams, kiliminėms dangoms, baldų apmušalams ir audiniams valyti. Puikiai išvalo nešvarumus, grąžina pirminę spalvą. Nepalieka dėmių, stipriai putoja.

Naudojimas:

Užpurkškite valiklio ant nedidelio valomo paviršiaus ploto ir ištrinkite šepečiu ar kempine. Išvalę nusausinkite audeklu. Skysčiui užšalus, pašildykite. Tinka naudoti ir buityje!

Sudėtis:
Produktas yra bespalvis, švaros kvapo. Produkte esantys valomieji komponentai yra augalinės kilmės (palmių aliejus), naudojamos tik natūralios kvapiosios medžiagos. Be fosfatų, sintetinių dažiklių ir kitų aplinkai pavojingų medžiagų.
Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Sudėtis: anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (mažiau kaip 5%), kvapiosios medžiagos.