Ratlankių valiklis, 500 ml

Naujiena!

Šis produktas yra iš draugiškesnės aplinkai automobilio priežiūros produktų šeimos. Kiekvienas mūsų žingsnis – nuo švaresnės ir natūralesnės produkto sudėties iki 100 procentų suyrančios pakuotės bei saugesnių vartojimo sąlygų – tai siekis padėti jums pasirūpinti ir savo automobiliu, ir savo aplinka.

 

Paskirtis. Lietiems ir plieniniams ratlankiams valyti. Pašalina visus teršalus bei korozijos žymes.

 

Produktas yra bespalvis, švaros kvapo. Produkte esantys valomieji komponentai – augalinės kilmės (palmių aliejus). Be organinių tirpiklių, lakiųjų organinių medžiagų, sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų.

 

Naudojimas. Prieš naudojimą suplakite. Valiklio užpurkškite ant valomo paviršiaus ir po 2–3 min. nušluostykite audiniu arba nuplaukite stipria vandens srove. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. 1 butelis – 10 plovimų

Sudėtis:
anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (5 % arba daugiau, bet mažiau kaip 15 %), fosforo rūgštis.
Dirgina akis. Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos, nedelsiant gerai nuplauti vandeniu. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose vietose.