Stiklų valiklis, 500 ml

Naujiena!

Šis produktas yra iš draugiškesnės aplinkai automobilio priežiūros produktų šeimos. Kiekvienas mūsų žingsnis – nuo švaresnės ir natūralesnės produkto sudėties iki 100 procentų suyrančios pakuotės bei saugesnių vartojimo sąlygų – tai siekis padėti jums pasirūpinti ir savo automobiliu, ir savo aplinka.

 

Paskirtis. Stiklui, lygiems ir chromuotiems paviršiams (langams, veidrodžiams, linoleumui ir kt.) valyti. Lengvai nuvalo purvą ir riebalus, suteikia paviršiams blizgesio. Galima naudoti buityje!


Produktas yra bespalvis, švaros kvapo. Produkte esantys valomieji komponentai – augalinės kilmės (palmių aliejus). Be sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir kitų aplinkai pavojingų medžiagų. Sudėtyje esančios nanodalelės, sudarydamos aktyvią antielektrostatinę plėvelę, modifikuoja paviršių ir stabdo dulkių bei kitų nešvarumų nusėdimą.

 

Naudojimas. Paruoštas naudoti. Užpurkškite ant valomo paviršiaus ir nušluostykite sausu minkštu audeklu arba popierine servetėle. Skysčiui užšalus, pašildykite. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Sudėtis:
anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (mažiau kaip 5%).
Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.