Žieminis automobilio langų ploviklis -21°C, 4 L

Naujiena!

Šis produktas yra iš draugiškesnės aplinkai automobilio priežiūros produktų šeimos. Kiekvienas mūsų žingsnis – nuo švaresnės ir natūralesnės produkto sudėties iki 100 procentų suyrančios pakuotės bei saugesnių vartojimo sąlygų – tai siekis padėti jums pasirūpinti ir savo automobiliu, ir savo aplinka.

 

Paskirtis. Automobilio langams plauti. Efektyviai nuplauna automobilio stiklą. Skirtas pilti į stiklo valytuvų bakelį. Neužšąla iki -21°C.

 

Produktas yra bespalvis, švaros kvapo. Be sintetinių dažiklių.

 

Naudojimas. Supilkite ploviklį į stiklo valytuvų bakelį. Galite skiesti vandeniu, santykiu 1:3. Neskiestas tinkamas naudoti, kai aplinkos temperatūra aukštesnė nei -2°C. Esant žemesnei nei -5ºC temperatūrai, prieš naudojant stiklo ploviklį, rekomenduojama pašildyti priekinį stiklą – taip pasieksite geriausią valymo rezultatą. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Sudėtis:
nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (mažiau kaip 5 %), kvapiosios medžiagos.
Degus. Saugoti nuo vaikų. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.