Odos valiklis, 500 ml

Naujiena!

Šis produktas yra iš draugiškesnės aplinkai automobilio priežiūros produktų šeimos. Kiekvienas mūsų žingsnis – nuo švaresnės ir natūralesnės produkto sudėties iki 100 procentų suyrančios pakuotės bei saugesnių vartojimo sąlygų – tai siekis padėti jums pasirūpinti ir savo automobiliu, ir savo aplinka.

 

Paskirtis. Automobilio salono odinių apmušalų paviršiui valyti ir atnaujinti. Šalina purvą ir dėmes, apsaugo nuo nusidėvėjimo bei UV spindulių. Tinka naudoti odiniams baldams. Tinka naudoti ir buityje!

 

Produktas yra klampus, gelsvos spalvos, švaros kvapo. Produkte esantys valomieji komponentai – augalinės kilmės. Į produkto sudėtį įeina natūralus carnauba palmių vaškas. Be fosfatų, sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir kitų aplinkai pavojingų medžiagų. Sudėtyje esančios sidabro nanodalelės modifikuoja apdorojamą paviršių, naikina ir neleidžia įsigerti nemaloniems kvapams, dezinfekuoja.

 

Naudojimas. Indelio turinį suplakite. Valiklio plonu sluoksniu užtepkite ant nedidelio ploto odos paviršiaus. Poliruokite minkštu audeklu sukamaisiais judesiais. Jei paviršius labai nešvarus, pirmiausia nuvalykite drėgnu skudurėliu. Prieš valant patartina išbandyti valiklį ant mažo plotelio, esančio nematomoje vietoje. Jeigu po valymo pakinta odos spalva, valiklio naudoti nerekomenduojama. Netinka zomšai, batams ir odinėms striukėms. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

 

Sudėtis:
nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (mažiau kaip 5 %), konservantas methylchloroisothia zolinone/methylisothiazolinone.
Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.