Salono apdailos valiklis, 500 ml

Naujiena!

Šis produktas yra iš draugiškesnės aplinkai automobilio priežiūros produktų šeimos. Kiekvienas mūsų žingsnis – nuo švaresnės ir natūralesnės produkto sudėties iki 100 procentų suyrančios pakuotės bei saugesnių vartojimo sąlygų – tai siekis padėti jums pasirūpinti ir savo automobiliu, ir savo aplinka.

 

Paskirtis. Visiems salono vidaus ir išorės plastikiniams bei guminiams paviršiams valyti ir atnaujinti. Puikiai nuplauna nešvarumus. Paviršiams grąžina pirminę išvaizdą. Nepalieka dėmių. Neblizga.

 

Produktas yra skaidrus, rusvos spalvos, švaros kvapo. Produkte esantys valomieji komponentai yra augalinės kilmės (palmių aliejus). Be fosfatų, silikono, sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir kitų aplinkai pavojingų medžiagų. Sudėtyje esančios sidabro nanodalelės modifikuoja apdorojamą paviršių, naikina ir neleidžia įsigerti nemaloniems kvapams, dezinfekuoja.

 

Naudojimas. Paruoštas naudoti. Užpurkškite ant nedidelio valomo paviršiaus ploto ir įtrinkite audeklu. Palaukite 1–2 min. Paskui paviršių nupoliruokite sausu minkštu audeklu. Skysčiui užšalus, pašildykite. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Sudėtis:
anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (mažiau kaip 5 %).
Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.