Apie Pureauto

PURE AUTO – pirmoji lietuviška aplinkai draugiškesnė automobilio priežiūros produktų šeima. Kiekvienas gamintojo žingsnis – nuo švaresnės ir natūralesnės produkto sudėties iki 100 procentų suyrančios pakuotės bei saugesnių vartojimo sąlygų – tai siekis padėti Jums pasirūpinti ir savo automobiliu, ir savo aplinka.

Ypatingas dėmesys skiriamas PURE AUTO produkcijos sudėčiai. Jai pagaminti naudojami augalinės kilmės komponentai, natūralios kvapiosios esencijos, suteikiančios produktui malonų švaros kvapą, dar aukštesnės kokybės spiritas ir kiti priedai. Ši automobilio priežiūros produktų šeima – be fosfatų, sintetinių dažiklių ir kitų aplinkai pavojingų medžiagų.

Pasirūpinti aplinka padeda ir draugiškesnė gamtai PURE AUTO pakuotė. Jos sudėtyje esantys specialūs komponentai padeda jai 100 procentų suirti. Originalus pakuočių dizainas su specialiu prisukamu piltuvėliu leidžia patogiai pilti skystus produktus, apsisaugant nuo nesėkmės išlaistyti. Produktų etiketės gaminamos iš suyrančio plastiko.

Draugiškesnę gamtai produktų šeimą PURE AUTO „Lesta“ pristatė, atsakingai įvertinusi pasaulyje vyraujančias tendencijas ir automobilių priežiūros priemonių pasiūlą. Savo produkciją gamybinė įmonė „Lesta“ platina Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Latvijoje ir Estijoje. Beveik dviejų dešimčių metų patirtis suteikia galimybę klientams pasiūlyti profesionaliausias automobilio priežiūros priemones.

„Lesta“ specialistai bendradarbiauja su tiekėjais, tyrimų centrais, gamyboje pritaikydami tai, kas šiuo metu rinkoje yra siūloma geriausia, – nuo pažangiausių gamybos technologijų iki aukščiausios kokybės žaliavų. 2005 metų pabaigoje „Lesta“ įdiegė aplinkos apsaugos vadybos sistemą. Aplinkosauga – viena iš strateginių įmonės krypčių.

Šiandien PURE AUTO suteikia galimybę kiekvienam rinktis atsakingai ir kartu kurti pasaulį, kuriame aplinkai draugiški produktai ne tik turėtų pridėtinę vertę, bet ir taptų savaime suprantamu pasirinkimu.