Sėdynių apmušalų valiklis, 500 ml

Naujiena!

Šis produktas yra iš draugiškesnės aplinkai automobilio priežiūros produktų šeimos. Kiekvienas mūsų žingsnis – nuo švaresnės ir natūralesnės produkto sudėties iki 100 procentų suyrančios pakuotės bei saugesnių vartojimo sąlygų – tai siekis padėti jums pasirūpinti ir savo automobiliu, ir savo aplinka.

 

Paskirtis. Visų tipų automobilio sėdynių apmušalams, kiliminėms dangoms, baldų apmušalams ir audiniams valyti. Puikiai išvalo nešvarumus, grąžina pirminę spalvą. Nepalieka dėmių, stipriai putoja.

 

Produktas yra skaidrus, rusvos spalvos, švaros kvapo. Produkte esantys valomieji komponentai – augalinės kilmės (palmių aliejus). Be fosfatų, sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir kitų aplinkai pavojingų medžiagų. Sudėtyje esančios sidabro nanodalelės modifikuoja apdorojamą paviršių, naikina ir neleidžia įsigerti nemaloniems kvapams, dezinfekuoja.

 

Naudojimas. Užpurkškite valiklio ant nedidelio valomo paviršiaus ploto ir ištrinkite šepečiu ar kempine. Išvalę nusausinkite audeklu. Skysčiui užšalus, pašildykite. Tinka naudoti ir buityje!

 

Sudėtis:
anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (mažiau kaip 5 %).
Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.